Hubertus Johannes (Ber) Mengels Kunstschilder  Graficus Beeldhouwer 6 mei 1921-19 juni 1995

(geweest) in het Venduehuis te s'Gravenhage

Boerendorp 45x60 cm

De Grootvader 59x49 cm

Dorp in heuvellandschap 49,5x59,5 cm

Fluitspelend meisje 59x49cm

Werfje met vissersboten 49,5x59,5cm

Ballerina maroufle 77x37cm

Fruitverkpers 60x70cm

het Wittehuisschilderskarton 41,5x57cm

Wintersdorp in heuvellandschap 44,5x59,5cm

Jongen met fruitschaal 60x49,5cm

Dorp onder rode lucht 60x75cm

Limburgs dorp mogelijk Thorn 60x70cm

Rabbi maroufle 59,5x50cm

Meisje met bloemenvaas en appels 74,5x59cm

Meisje met planten 50x60cm

Stilleven met fles en fruitschaal 70x60cm

Scheepswerfje 54x70cm

Title   De oude veiling bij Loosduinen
Medium   oil on canvas
Size   21.7 x 27.6 in. / 55 x 70 cm.
Year   1950 - 1959
Misc.   Signed, Inscribed
Sale Of   Christie's Amsterdam: Tuesday, May 31, 2005
[Lot 276]
Twentieth Century Art incl. Belgian Art

abstract
atelier
aquarel
beelden
biografie
collagraph
droge naald
eigen druk
eigen techniek
ets
exposities
interview 1993
links
Marokko
muziekinstrumenten
olieverf
omgeving Den Haag
oude foto's
particuliere collectie
particuliere collectie 2
pen en inkt
portret
Scheveningen
(tekeningen)
veiling
vertegenwoordigers van het volk
zelfportret

Copyright Webhosting Sponsor Fotografie  Ron Nieuwenhuizen

INDEX